Testausta

testitiedosto

testitiedosto2

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puhelin
Leinonen Anna study coordinator
-
-
-
Anna.Leinonen@uta.fi PÄÄT C3 050 318 7718
Nyman Aino Web designer
- dkjgnfj.bnf
- fkjfnv.kf
Aino.Nyman@uta.fi PÄÄT C104 050 420 1520
Vanhala Erno English CSS Wizard Erno.Vanhala@uta.fi PINNI B4182 050 318 7740
Partanen Kaisa opintosihteeri Kaisa.Partanen@uta.fi PÄÄT A122 050 437 7015
Rytilahti Ilona opintosihteeri Ilona.Rytilahti@uta.fi PÄÄT A122 050 437 7042

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puhelin
Koivu Kati opintokoordinaattori Kati.Koivu@uta.fi PÄÄT C105a 050 301 2328
Kettunen Matti opintokoordinaattori Matti.Kettunen@uta.fi PÄÄT C144 050 509 9253
 

 

togglerin otsikko

 cvbcvb

gdfgdfg

ghfgvcb

Sivu poistettu navigaatiosta