Testausta

testitiedosto

testitiedosto2

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puhelin
Leinonen Anna study coordinator
- in english
-
-
Anna.Leinonen@uta.fi PÄÄT C3 050 318 7718
Nyman Aino Web designer
- dkjgnfj.bnf
- fkjfnv.kf
Aino.Nyman@uta.fi PÄÄT C104 050 420 1520
Vanhala Erno English CSS Wizard Erno.Vanhala@uta.fi PINNI B4182 050 318 7740
Partanen Kaisa opintosihteeri Kaisa.Partanen@uta.fi PÄÄT C3 050 437 7015
Rytilahti Ilona opintosihteeri Ilona.Rytilahti@uta.fi PÄÄT A122 050 437 7042

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puhelin
Koivu Kati opintokoordinaattori Kati.Koivu@uta.fi PÄÄT C105a 050 301 2328
Kettunen Matti opintokoordinaattori Matti.Kettunen@uta.fi PÄÄT C144 050 509 9253
 
fdgdflkgdg

dfgdfgdfg

dfgfdfgdfg

togglerin otsikko

kjhkjhkjhkjhkjhkjh

lkjlkjlkjlkj

kirjoittaa omaa

gdfgdfgjjlkjlkj lkjlkjlkjigragajrgadjfgadf,mdfdfgadg dffgökadögak

ghfgvcb

hhfghfghfghf

togglerin otsikko msdfsdfsdfsdf

 cvbcvb

gdfgdfgjjlkjlkj lkjlkjlkjigragajrgadjfgadf,mdfdfgadg dffgökadögak

ghfgvcb

Sivu poistettu navigaatiosta

 

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puhelin
Leinonen Anna opintokoordinaattori
- listatata tehtäviä
-
-
Anna.Leinonen@uta.fi PÄÄT C3 050 318 7718
Nyman Aino - Opiskelun opas -sivuston projektipäällikkö
- Harjoittelunhallinnan tietojärjestelmän suunnittelu ja toteutuksen koordinointi
- Opiskelijan työpöydän käyttökoulutus
Aino.Nyman@uta.fi PÄÄT C104 050 420 1520
Koivu Kati opintokoordinaattori Kati.Koivu@uta.fi PÄÄT C105a 050 301 2328